Friday, July 1, 2022

LAJME

Sport

FLORIAN MARKU i pandalshëm dhe i padiskutueshëm, fiton në raundin e...

Florian Marku e ka mbrojtur me shumë sukses titullin kampion. Boksieri shqiptar e ka mposhtur me nokatur kundërshtarin e tij, britanikun Chris Jenkins, përcjell GazetaBlic...

Florian Marku – Chris Jenkins, këtu mund ta shikoni meçin drejtpërdrejt

Boksieri shqiptar, Florian Marku, sonte do të luftojë për mbrojtjen e titullit IBF International në kategorinë e peshave të lehta. Marku për kundërshtar do ta...

Rozë

Auto&TECH

Rrjetet sociale

NdjekësitNdjek

TË NDEROJMË HERONJTË TANË

Sot 23 vjet ranë për të mos vdekur kurrë Shkëlzeni, Fatmiri,...

Sot janë bërë 2 vjet nga rënia heroike e Shkëlzen Haradinajt me shokët e gjakut e të pushkës Fatmir e Luan Nimanaj dhe Hasim...

Sociale