Monday, August 8, 2022
Ballina Autorët Postime nga admin

admin

5897 POSTIME 0 KOMENTET

Maska

Maska Fytyrës maskë para vënë i ke Flet e shet moral ngado ku vëte Se di se fyryrën zbuluar ta lë Maska që vure, fytyrë të mbetet Dhe veten...

Vatani shihet me zemër

Vatani shihet me zemër (Kushtuar çlirimtarit Hajriz Kabashi) Mi jepni një palë sy vatanin me e pa T'ia shoh dhimbjen, plagët e krenarinë Më tregoni si duket liria,...

Thaçi do të shpallet i pafajshëm, ja kush e thotë

Avokati Pierre Richard Prosper është shprehur i bindur se ish-presidenti Hashim Thaçi do të shpallet i pafajshëm nga Gjykata Speciale, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. Prosper,...

Gjukanoviq vërteton fjalët e Haradinajt: Demarkacioni i kufirit mes Malit të...

Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviq i ftuar për intervistë në Radio Televizionin Publik ka thënë se çështja e demarkacionit mes Malit të...

Cili ishte roli i Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit gjatë luftës,...

Ish-shefi i grupit diplomatik të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Bardhyl Mahmuti, ka folur në emisionin Pressing në T7, për rolin e ish-presidentit Hashim Thaçi...

“Në emër të popullit të Kosovës…”, kështu i shpalli Specialja fajtorë...

Hysni Gucati dhe Nasim Haradinaj, drejtues të Organizatës së Veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, janë shpallur sot fajtorë për pengim të administrimit të...

Ambasada e Kosovës në Zvicër me thirrje të rëndësishme për bashkatdhetarët

Ambasada e Republikës së Kosovës në Zvicër ka dalë me një njoftim për bashkatdhetarët që jetojnë atje. Ata bëjnë thirrje që pajisja me dokumente...

Këta janë kriminelët serbë që vranë, prenë e masakruan gjatë luftës...

Në këtë listë gjeni emrat e ushtarakëve apo personave të armatosur për të cilët ka shënime që kanë marrë pjesë në kryerjen e krimeve...

Për një dasmë unike dhe atmosferë impozante, “Magic Fireworks” është adresa...

Martesa për një qift është momenti me kulminant i jetës, ku kurorëzohet dashuria e qiftit, por krejt kjo bëhet edhe më e bukur kur...

Britania paralajmëron për luftë të tretë botërore

Presidenti rus, Vladimir Putin mund të shpallë një luftë të re botërore brenda disa ditësh, ka paralajmëruar Sekretari i Mbrojtjes i Britanisë, Ben Wallace. Paralajmërimi...
NdjekësitNdjek

SOCIALE